Різник Наталія Михайлівна

Кандидат економічних наук

Доцент кафедри економічної кібернетики

Тел: 43-06-73

2007 р. з відзнакою закінчила ТНПУ ім. В. Гнатюка  і  отримала повну вищу освіту за спеціальністю „Педагогіка і методика середньої освіти. Математика” та здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача математики, вчителя основ інформатики. В цьому ж році закінчила ТНТУ ім. І.Пулюя за спеціальністю  «Маркетинг» та здобула кваліфікацію магістра з маркетингу.

2009 р. працювала за сумісництвом на посаді асистента кафедри „Інформатики та математичного моделювання”.

2010 р. –закінчила аспірантуру ТНТУ  ім. Пулюя за напрямом 08.00.04  - економіка та управління підприємствами.

2011 р. – у спеціалізованій вченій раді  Інституту регіональних досліджень НАН України, м. Львів, захистила дисертацію  на тему «Промисловість будівельних матеріалів у системі стратегічного розвитку економіки регіону» .

2011 р. працює на посаді асистента кафедри економічної кібернетики.

Викладає дисципліни: Моделювання економіки, Економетрика, Економічна кібернетика,  Дослідження операцій.

Наукові дослідження: займається проблемами моделювання та прогнозування розвитку будівельного комплексу.