Ковальчик Олена Арнольдівна

Асистент кафедри

Тел: 43-06-73

1992 р. закінчила Львівський політехнічний інститут, тепер національний університет "Львівська політехніка" та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Автоматизовані системи управління».

1996 р. працювала на посаді зав.лабораторіями кафедри „Економіка виробничої діяльності” Тернопільського приладобудівного інституту.

2005 р.— здобула другу вищу освіту у Центрі перепідготовки та післядипломної освіти Тернопільського державного технічного університету ім. І. Пулюя за спеціальністю “Маркетинг”.

2005 р.— почала працювати за сумісництвом на посаді асистента кафедри кафедри економічної кібернетики.

2010 -2013 рр. – навчання в аспірантурі ТНТУ ім. Пулюя за напрямом 08.00.04 - економіка та управління підприємствами.

Викладає дисципліни: Економіка підприємства, Системний аналіз, Електронна комерція, Ефективність інформаційних систем, Економічна кібернетика, Економетрика.

Наукові дослідження: досліджує питання забезпечення ефективності діяльності підприємств дорожнього комплексу.

Займається питаннями комплексного наповнення сайтів та контент-маркетингу.