I Міжнародна наукова конференція «Цифрова економіка як фактор інноваційного розвитку суспільства»

Міжнародна наукова конференція

«ЦИФРОВА ЕКОНОМІКА ЯК ФАКТОР ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ СУСПІЛЬСТВА»

Вельмишановні колеги!

Кафедра економічної кібернетики Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя запрошує Вас взяти участь у міжнародній науковій конференції «Цифрова економіка як фактор інноваційного розвитку суспільства».

Організатори:

• ·         Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя
  • ·         Львівський національний університет імені Івана Франка
  • ·         Вінницький аграрний університет
  • ·         Politechnika Rzeszowska
  • ·         Uniwersytet Rzeszowski
  • ·         Благодійний фонд «Бізнес-інкубатор Тернопільщини»

Наукові секції:

1. Теоретичні та прикладні аспекти розвитку цифрової економіки.
  2. Сучасні комунікації та оцінка якості управління.
  3. Економіко-математичне моделювання та вимірювання ефективності діджиталізації суспільства.
  4. Міжнародні інтеграційні процеси в умовах цифрової трансформації бізнесу-науки-освіти-влади.
  5. Інноваційний розвиток економічних систем в умовах цифрової економіки.

Дата проведення: 11 листопада 2020 року.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.

Форма проведення конференції: дистанційна

Для участі в роботі конференції необхідно до 1 листопада 2020 р. надіслати на адресу оргкомітету е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.    тези доповіді та сплатити організаційний внесок.

За результатами проведення конференції буде видано електронний збірник матеріалів, який буде розміщено в інституційному репозитарії ТНТУ ELARTU.

Учасники конференції мають можливість опублікувати свої статті за результатами доповіді у «Галицькому економічному віснику».

Для завершення реєстрації необхідно заповнити форму (українською або англійською мовою)

Українською:
Англійською:

Інформаційне повідомлення:
Інформаційний лист (PDF,
498 KiB)

Conference Invitation Ternopil 2020  (PDF, 634 KiB)

Адреса оргкомітету
Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя