Economic Cybernetic

Абітурієнту

Вступ на спеціальність 051 “Економіка” у 2023 році*

Вступ на бакалаврат

Для вступу на бакалаврський рівень вищої освіти за спеціальністю 051 «Економіка» у 2023 році абітурієнтам потрібно буде представити результати одного із тестувань (на вибір вступника):

  1. НМТ 2023 року;
  2. НМТ 2022 року;
  3. ЗНО 2021 чи 2020 року.

НМТ 2023 міститиме три блоки завдань, два з яких – обов’язкові, а третій – на вибір вступника. Обов’язкові навчальні предмети – українська мова й математика, а на вибір – історія України, одна з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська), біологія, хімія та фізика. Предмет, тестування з якого вступник бажатиме пройти на вибір, він зазначатиме під час реєстрації для участі в НМТ.

Детальнішу інформацію ви можете отримати на сайті Українського центру оцінювання якості освіти https://testportal.gov.ua/vstupni-na-bakalavrat-2023/

Вступ на магістратуру

Для вступу на навчання за другим (магістерським) рівнем вищої освіти у 2023 році за спеціальністю 051 «Економіка» вам необхідно представити результати складання ДВОХ тестів:

  1. єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ),
  2. єдиного вступного іспиту ( ЄВІ).

ЄФВВ – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка передбачає оцінювання рівня підготовленості вступника з фаху. Тестування триватиме 180 хвилин, тестове завдання міститиме 140 запитань.

ЄВІ – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка поєднує тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської на вибір вступника).

Реєстрацію заяв на участь в ЄВІ та ЄФВВ здійснюють у терміни, встановлені Міністерством освіти і науки України. Графік проведення вступних випробувань до магістратури буде затверджено згодом.

Детальнішу інформацію ви можете отримати на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

* Підготовано за матеріалами Українського центру оцінювання якості освіти

вступ спеціальність 051 Економіка
Вступ 2023