Economic Cybernetic

Дистанційне навчання

Всі навчальні курси ТНТУ інтегровані до системи дистанційного навчання.

Як зареєструватися в середовищі дистанційного навчання ТНТУ та працювати із дистанційними курсами, розкладом та навчальними планами підкаже Інструкція.

Також ви можете ознайомитися більш  детально із основними можливостями системи дистанційного навчання ТНТУ.

Посилання для переходу в систему дистанційного навчання: https://dl.tntu.edu.ua/login.php

ВАЖЛИВО:

  • Академічна доброчесність при здаванні тестів!

Шановні студенти, звертаємо вашу увагу, що з метою вдосконалення системи академічної доброчесності введено фотофіксацію та ідентифікацію при здаванні тестів

Користувачі зможуть здавати такий тест лише за наявності камери (ноутбук, смартфон, настільний комп’ютер із веб-камерою, тощо). Перед здачею такого тесту студент погоджується із умовами здачі та надає доступ до своєї камери. Під час здачі тесту, кожні кілька секунд, на сервер транслюється зображення людини, що здає тест. І, таким чином, після завершення здачі викладач зможе бачити ці записи та контролювати хто здавав тест.

Система також отримує фото студента із бази даних університету і робить порівняльний аналіз обличчя людини, яка здавала тест та обличчя студента в базі даних університету та повідомляє наскільки вони збігаються.

  • Академічна доброчесність при підготовці письмових робіт!

Для перевірки виконаних письмових робіт радимо використовувати пункт меню Антиплагіат верхньої панелі інструментів системи дистанційного навчання.

Звертаємо увагу, що максимальний розмір файлу не може перевищувати 5 МВ.

  • Безпека з’єднання!

З’єднання із сервером надійно шифрується на основі https. Перехопити дані, знаходячись в одній локальній мережі (наприклад), неможливо.

  • Зворотній зв’язок!

Повідомлення можна надсилати:

  1. на електронну пошту
  2. у внутрішню систему повідомлень ATutor
  3. Месенджер Telegram як засіб для комунікації із викладачем курсу

Telegram дозволяє встановити username (напр. @durov) і надавати його іншим для зв’язку із вами, зберігаючи приватним свій телефонний номер. Необхідно вказати свій Telegram username у своєму профілі в системі електронного навчання і з’явиться відповідний канал зв’язку із вами в блоках «Про курс».

  • Ліцензійне ПЗ!

Кожен студент та працівник університету може отримати аккаунт Microsoft Office 365 під студентською або викладацькою ліцензією. Зробити це можна на сторінці “Мої курси” -> “Microsoft Office 365”, або на домашній сторінці будь-якого курсу. Аккаунтом можна користуватись незалежно від системи електронного (дистанційного) навчання. Створені в Office 365 роботи, або будь-які документи, збережені в хмарному просторі Office 365 (OneDrive), можна здавати в скриньку завдань (для студентів), текстові документи імпортувати в матеріал курсу (для інструкторів).