Стажування
![economic](https://kaf-ek.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/sert-martyniak-04-2024.png)
31 січня 2024 року доцент кафедри економічної кібернетики, к.е.н. Ірина МАРТИНЯК взяла участь у події, організованій Ukraine Global Faculty – лекції Чарльза К. Вайтхеда «Основи деривативів». Завдяки використанню освітніх можливостей навчальних платформ, викладачі кафедри економічної кібернетики мають можливість постійно підвищувати рівень знань та вдосконалювати
![economic](https://kaf-ek.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/berestetska-stazh-2023.png)
З 13.02.2023 по 26.03.2023 доцент кафедри економічної кібернетики Олена Берестецька проходила науково-педагогічне стажування на тему “Європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління” в Baltic Research Institute of Transformation Economic Area Problems (м.Рига, Латвія).
![economic](https://kaf-ek.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/kovalchyk-2023-stazh.png)
Підвищення кваліфікації викладачів та міжнародне стажування. Викладач кафедри економічної кібернетики Олена Ковальчик у листопаді-січні 2022-23 рр. пройшла навчання та отримала сертифікат від програми сертифікації Google з курсу «Основи цифрового маркетингу та електронної комерції».
![economic](https://kaf-ek.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/martyniak-2022-stazh.png)
З 01.08.2022 по 26.12.2022 викладач кафедри економічної кібернетики Ірина МАРТИНЯК проходила навчання за міжнародною програмою «EXPORT ACADEMY PILOT PROGRAM IN UKRAINE».
![economic](https://kaf-ek.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/riznyk-sert.jpg)
З 1 по 26 березня 2021 р. доцент кафедри економічної кібернетик Різник Наталія Михайлівна проходила стажування в Краківському економічному університеті (Польща) на тему «Нові то інноваційні методи навчання» обсягом 120 год (Сертифікат NR 2686 / MSAP / 2021).
![economic](https://kaf-ek.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/konferencja-kul_2021_4-e1680014685372.png)
Викладачі кафедри економічної кібернетики к.е.н., професор Іванна Бакушевич та к.е.н. Ірина Мартиняк взяли участь у міжнародній конференції “Digital Future of Central and East European Societies and Economies” (Цифрове майбутнє суспільств і економік Центральної та Східної Європи).
![economic](https://kaf-ek.tntu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/957f68251a4c401eb034febbf0fc418f_m.jpg)
Викладачі кафедри економічної кібернетики к.е.н., проф. Іванна БАКУШЕВИЧ та к.е.н. Ірина МАРТИНЯК протягом 2018 року приймали участь у програмі підвищення кваліфікації у форматі навчального семінару, організованого експертами Краківського економічного університету в рамках проекту “Decentralization Offering Better Results and Efficiency” (DOBRE) програми USAID.