Economic Cybernetic

Стажування

economic
Програма сертифікації Google з цифрового маркетингу та електронної комерції

Підвищення кваліфікації викладачів та міжнародне стажування. Викладач кафедри економічної кібернетики Олена Ковальчик у листопаді-січні 2022-23 рр. пройшла навчання та отримала сертифікат від програми сертифікації Google з курсу «Основи цифрового маркетингу та електронної комерції».

Читати далі
economic
Міжнародне стажування від Інституту маркетингу (Естонія)

З 01.08.2022 по 26.12.2022 викладач кафедри економічної кібернетики Ірина МАРТИНЯК проходила навчання за міжнародною програмою «EXPORT ACADEMY PILOT PROGRAM IN UKRAINE».

Читати далі
economic
Міжнародне стажування в Краківському економічному університеті 

З 1 по 26 березня 2021 р. доцент кафедри економічної кібернетик Різник Наталія Михайлівна проходила стажування в Краківському економічному університеті (Польща)  на тему «Нові то інноваційні методи навчання»  обсягом 120 год (Сертифікат NR 2686 / MSAP / 2021).

Читати далі
economic
Міжнародна конференція у Католицькому університеті в м. Люблін (Польща)

Викладачі кафедри економічної кібернетики к.е.н., професор Іванна Бакушевич та к.е.н. Ірина Мартиняк взяли участь у міжнародній конференції “Digital Future of Central and East European Societies and Economies” (Цифрове майбутнє суспільств і економік Центральної та Східної Європи).

Читати далі
economic
Проект “Decentralization Offering Better Results and Efficiency” (DOBRE) програми USAID

Викладачі кафедри економічної кібернетики к.е.н., проф. Іванна БАКУШЕВИЧ та к.е.н. Ірина МАРТИНЯК протягом 2018 року приймали участь у програмі підвищення кваліфікації у форматі навчального семінару, організованого експертами Краківського економічного університету в рамках проекту “Decentralization Offering Better Results and Efficiency” (DOBRE) програми USAID.

Читати далі