Economic Cybernetic

Стажування

economic
Підвищення кваліфікації Ірини МАРТИНЯК

31 січня 2024 року доцент кафедри економічної кібернетики, к.е.н. Ірина МАРТИНЯК взяла участь у події, організованій Ukraine Global Faculty – лекції Чарльза К. Вайтхеда «Основи деривативів». Завдяки використанню освітніх можливостей навчальних платформ, викладачі кафедри економічної кібернетики мають можливість постійно підвищувати рівень знань та вдосконалювати

Читати далі
economic
Міжнародне стажування у Балтійському дослідницькому інституті трансформації економічних проблем (Латвія)

З 13.02.2023 по 26.03.2023 доцент кафедри економічної кібернетики Олена Берестецька проходила науково-педагогічне стажування на тему “Європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління” в Baltic Research Institute of Transformation Economic Area Problems (м.Рига, Латвія).

Читати далі
economic
Програма сертифікації Google з цифрового маркетингу та електронної комерції

Підвищення кваліфікації викладачів та міжнародне стажування. Викладач кафедри економічної кібернетики Олена Ковальчик у листопаді-січні 2022-23 рр. пройшла навчання та отримала сертифікат від програми сертифікації Google з курсу «Основи цифрового маркетингу та електронної комерції».

Читати далі
economic
Міжнародне стажування від Інституту маркетингу (Естонія)

З 01.08.2022 по 26.12.2022 викладач кафедри економічної кібернетики Ірина МАРТИНЯК проходила навчання за міжнародною програмою «EXPORT ACADEMY PILOT PROGRAM IN UKRAINE».

Читати далі
economic
Міжнародне стажування в Краківському економічному університеті 

З 1 по 26 березня 2021 р. доцент кафедри економічної кібернетик Різник Наталія Михайлівна проходила стажування в Краківському економічному університеті (Польща)  на тему «Нові то інноваційні методи навчання»  обсягом 120 год (Сертифікат NR 2686 / MSAP / 2021).

Читати далі
economic
Міжнародна конференція у Католицькому університеті в м. Люблін (Польща)

Викладачі кафедри економічної кібернетики к.е.н., професор Іванна Бакушевич та к.е.н. Ірина Мартиняк взяли участь у міжнародній конференції “Digital Future of Central and East European Societies and Economies” (Цифрове майбутнє суспільств і економік Центральної та Східної Європи).

Читати далі
economic
Проект “Decentralization Offering Better Results and Efficiency” (DOBRE) програми USAID

Викладачі кафедри економічної кібернетики к.е.н., проф. Іванна БАКУШЕВИЧ та к.е.н. Ірина МАРТИНЯК протягом 2018 року приймали участь у програмі підвищення кваліфікації у форматі навчального семінару, організованого експертами Краківського економічного університету в рамках проекту “Decentralization Offering Better Results and Efficiency” (DOBRE) програми USAID.

Читати далі