Economic Cybernetic

Випускники кафедри

Здобуття освіти за спеціальністю 051 «Економіка» дозволяє випускникам реалізувати себе за обраною спеціальністю у різноманітних сферах!

Наведемо короткий список підприємств, організацій, де працюють випускники цих спеціальностей:

 • ПАТ КБ «ПриватБанк»; Перший український міжнародний банк (ПУМБ);
 • ТОВ «СЕ Борднетце-Україна»; ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон»;
 • ТОВ «Тернопільоблгаз»; ВАТ «Тернопільобленерго»; ТОВ «Тернопільбуд»;
 • ОСП “Корпорація ВАТРА”; СП «Ватра – Шредер»;
 • Національна мережа торговельних центрів «Епіцентр К»; ТОВ «Арс кераміка»;
 • ТОВ «Сільпо-Фуд»; ПАТ «ДПЗКУ» «Тернопільський комбінат хлібопродуктів»;
 • ПАТ «Тернопільський молокозавод»; Компанія «Контінентал Фармерз Груп»;
 • ДП «Тернопільстандартметрологія»; ТОВ “ДК Гермес”;
 • ТОВ «ТД «Дельта»; ТОВ “ТЕРРА”;
 • заклади вищої освіти різних рівнів акредитації;
 • органи державної влади та місцевого самоврядування тощо.

Нам є ким пишатися! Ми раді, що за 25-річну історію існування кафедри економічної кібернетики нам вдалося виховати цілу плеяду спеціалістів для різних сфер економіки.

Знайомтесь, це наші випускники різних років навчання:

Тука Юля
Тука Юля

Юля закінчила магістратуру за спеціальністю 051 Економіка у 2023 році та ділиться своїм досвідом: “Хочу сказати щирі слова подяки Університету та всім викладачам своєї випускової кафедри.  Навчання проходило легко та весело. За період навчання я здобула знання, які кожного дня допомагають мені в роботі. А за час практик вдалося використати набуті знання в дії, що більше підпалювало інтерес до здобуття освіти в цьому напрямку. Навчаючись на спеціальності «Економіка» я зрозуміла, що дана сфера діяльності є досить цікавою та важливою. 

На сьогоднішній день я працюю керуючим в одній з мереж магазинів « Копійочка» і можу без проблем виконати всю необхідну роботу завдяки отриманим знанням. А найголовніше те що навчання в університеті дало впевненість рухатися вперед і досягати поставлених цілей.”

Стрельбіцька Роксолана

У 2023 році Роксолана закінчила магістратуру за спеціальністю 051 Економіка. Вона ділиться своїм досвідом: “Вже після завершення бакалаврату розпочала я пошуки роботи. Під час навчання мене зацікавили різні предмети, зокрема “Бухгалтерський облік”, “Інформаційні системи і технології в управлінні” тощо, а пройшовши деякі види практики на підприємствах на посаді бухгалтера, я зрозуміла, що зможу працювати і в цій сфері. Навчаючись за освітньою програмою “Економіка” я отримала необхідні знання та навички і сьогодні працюю бухгалтером у ТОВ «Галицька зернова компанія».

Артур Парушевскі. Випускник бакалаврату 2022 року, червоний диплом.
Випускник магістратури за спеціальністю 051 ЕКОНОМІКА 2023 року.

Відмінник у навчанні, постійний учасник наукового гуртка та міжнародних конференцій, що проводилися кафедрою та факультетом. Неодноразово представляв свої наукові  дослідження на  конференціях.
Сьогодні Артур працює менеджером з комунікацій громадської організації “Антикорупційний штаб” та експертом з розвитку молодіжних центрів та міжнародних просторів Міністерства молоді та спорту України, м.Київ.

Іваськів Тамара. Випускниця бакалаврату спеціальності 051 ЕКОНОМІКА 2023. Червоний диплом
Зараз магістрантка з менеджменту. 

Місце роботи Тамари – «OTTO Work Force», це компанія  заснована в 2000 році в Нідерландах і в даний час є одним з найбільших міжнародних агентств працевлаштування в Європі. Працює у відділі маркетингу, який безпосередньо розташований в Польщі. Робочі завдання пов’язані з створенням рекламних кампаній, публікацій постів, аналізом  ефективності, створенням звітів. Всі ці процеси вимагають чіткості, точності та певних навичок, тому саме знання отриманні під час навчання на  спеціальності  «051 Економіка» застосовуються щоденно. Використання різного роду програм, загалом розвинене аналітичне мислення – завдяки вивченню  профорієнтованих  предметів, це все допомагає легше та швидше вникнути у процес виконання завдань.

Бачення Тамари, яке вона передає теперішнім студентам: “Загалом, на мою думку спеціальність «051 Економіка» є універсальною та підходить для кожної професії, адже саме тут, можна навчитись сприймати певні речі і події не як звичайна людина, а як справжній спеціаліст і розуміти на що це і коли вплине.”

Тарас Кутко

Тарас Кутко – генеральний директор DELTA FOOD, яка є власником торгівельної марки “Гуляй – поле”, СЕО у DELTA FOOD.
В час війни підприємство переїхало із Запоріжжя, де проходять воєнні дії, на Тернопільщину і успішно налагоджує свою роботу в нас. А в кінці червня 2023р. Тарас був членом екзаменаційної комісії на іспиті в випускників бакалаврату. Поділився своїм досвідом роботи та націлив студентів вступати в магістратуру.

Сергій Лупак – голова правління у ОСББ, Лідер руху ОСББ в Україні, Депутат у Тернопільській міській раді.

Анастасія Мазурок. Фахівець-аналітик з дослідження товарного ринку в компанії ТОВ “ТЕРРА”

Анастасія працює в компанії ТОВ “ТЕРРА”, яка є виробником круп, пластівців та каш миттєвого приготування (бакалія) на посаді фахівця-аналітика з дослідження товарного ринку.
“У спеціальності дуже хороші перспективи. Потрібно не лінуватись тільки і вчитися. Хороший аналітик як знахідка зараз” – побажання Анастасії для абітурієнтів.

Іван Надем’янов. Працює в дистрибуційній компанії продуктів харчування ТОВ “ДК Гермес” менеджером з логістики.
Керівництво компанії гідно оцінило вміння Івана працювати в потрібних програмах.