Economic Cybernetic

Наука

Науковці кафедри економічної кібернетики ведуть активну наукову діяльність на протязі всього періоду з моменту створення кафедри і до сьогоднішнього часу.

Починаючи з 2010 року і  до тепер тісно співпрацюємо з нашими партнерами з наукової діяльності – кафедри економічної кібернетики Львівського національного університету імені Івана Франка. Саме у 2010 році було запроваджено, на рівні співорганізаторів, проведення щорічної науково-практичної конференції: Міжнародної науково-методичної форум-конференції молодих економістів-кібернетиків «Моделювання економіки: проблеми, тенденції, досвід», початок спільної роботи був 23-25 вересня 2010 р., м. Львів.

За цей час науковий досвід участі у науково-практичних конференціях тільки розширювався, постійно приймають участь у Всеукраїнських та міжнародних наукових конференціях, як студенти нашої кафедри так і викладачі, які підготували не одну когорту молодих науковців. 

З 2020 року кафедри економічної кібернетики започаткувала проведення щорічної міжнародної науково-практичної конференції для студентів та науковців: International scientific-practical conference “DIGITAL ECONOMY AS A FACTOR OF INNOVATIVE DEVELOPMENT OF SOCIETY”. Конференцію проводимо у зручному дистанційному режимі, що дозволяє підключитися та долучитися науковцям з різних куточків як України так і світу.

Наукова діяльність як викладачів кафедри так і студентів не припиняється а постійно триває в онлайн режимі.