Economic Cybernetic

Міжнародні зв’язки

Міжнародна діяльність нашої кафедри, як і університету спрямована на інтеграцію у світовий та європейський науковий та освітній простір. Ми підтримуємо розвиток академічної мобільності, навчання іноземних громадян, співробітництва з університетами-партнерами, участі у європейських програмах академічної мобільності студентів та викладачів, спільних освітніх програмах двох дипломів, практики та стажування з метою підвищення якості навчання та наукових досліджень.

Наш університет співпрацює з закордонними партнерами, зокрема Польщею, Німеччиною, Францією, Швецією, Іспанією, Словаччиною, Румунією, Литвою, США, Канадою, Великобританією та Туреччиною відповідно до угод (2022 рік — 101 угода). Реалізуються двосторонні угоди про спільні освітні програми двох дипломів з університетами країн Євросоюзу.

Розвиток програм двох дипломів, є одним з пріоритетних напрямків розвитку міжнародного співробітництва. Для студентів спеціальності “Економіка” навчання за програмою двох дипломів реалізуються з Люблінською Політехнікою (Польща) та Опольською Політехнікою (Польща).

Про участь у програмах академічної мобільності та актуальною інформацією щодо участі можна дізнатися на сайті університету на сторінці Міжнародна діяльність у розділі Міжнародні освітні програми