Economic Cybernetic

Наука

Науковці кафедри економічної кібернетики ведуть активну наукову діяльність на протязі всього періоду з моменту створення кафедри і до сьогоднішнього часу.

Починаючи з 2010 року і  до тепер тісно співпрацюємо з нашими партнерами з наукової діяльності – кафедри економічної кібернетики Львівського національного університету імені Івана Франка та кафедра комп’ютерних наук та економічної кібернетики Вінницького національного аграрного університету. Саме у 2010 році було запроваджено, на рівні співорганізаторів, проведення щорічної науково-практичної конференції: Міжнародної науково-методичної форум-конференції молодих економістів-кібернетиків «Моделювання економіки: проблеми, тенденції, досвід», початок спільної роботи був 23-25 вересня 2010 р., м. Львів.

За цей час науковий досвід участі у науково-практичних конференціях тільки розширювався, постійно приймають участь у Всеукраїнських та міжнародних наукових конференціях, як студенти нашої кафедри так і викладачі, які підготували не одну когорту молодих науковців. 

З 2020 року кафедра економічної кібернетики започаткувала проведення щорічної міжнародної науково-практичної конференції для студентів та науковців: International scientific-practical conference “DIGITAL ECONOMY AS A FACTOR OF INNOVATIVE DEVELOPMENT OF SOCIETY”. Конференцію проводимо у зручному дистанційному режимі, що дозволяє підключитися та долучитися науковцям з різних куточків як України так і світу.

НПП кафедри виконують наукові дослідження в межах загально-кафедральної ініціативної наукової теми «Науково-методичні засади цифрової трансформації та сталого розвитку економіки», залучені до надання послуг у сфері наукової та науково-технічної діяльності.

НПП кафедри є членами організаційних комітетів наукових конференцій, які проводяться на міжнародному рівні, на рівні Університету та факультету економіки та менеджменту, входять до складу журі конкурсу стартапів ТНТУ «Ternopil Global Innovation Research»,  є членами редколегій наукових фахових видань. 

Основні результати наукової діяльності викладачів апробуються на всеукраїнських та міжнародних конференціях та опубліковані у фахових виданнях, зокрема тих, що індексуються міжнародними наукометричними базами Scopus та Web of Science.