Приймаємо участь у екологічному проєкті Greening of the Planet

Алея захисників та захисниць України поповнилася живцями, висадженими студентами та керівництвом ТНТУ.
Вічна шана загиблим Героям та щира подяка Захисникам, які незламно виборюють Перемогу України!

За підтримки БО «Благодійний Фонд “Озеленення України”», Почесного Консульства Угорщини у м. Тернопіль та Почесного консула п. Тетяни Чубак поруч з навчальним корпусом №10 20 квітня було висаджено Алею захисників і захисниць України.

За участю ректора університету Миколи Митника, студентів та викладачів посаджено кущі калини, які символізують мужність і жертовність українських воїнів, що захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Щиро раді бути причетними до важливої природоохоронної справи та збереження екосистеми, бо віримо у Перемогу і робимо все задля Перемоги України!