Доцент кафедри економічної кібернетики, к.е.н. Ірина МАРТИНЯК взяла участь у  Вебінарі «Академічна доброчесність: виклики, проблеми та перспективи», організованому  Національним університетом «Запорізька політехніка», який відбувся з 6 березня 2024 року.
Основна мета вебінару – підвищення обізнаності учасників щодо проблем забезпечення академічної доброчесності, ознайомлення з перспективами розвитку національного законодавства України у цій сфері, а також обговорення сучасних викликів та можливостей, які виникають на перетині академічної доброчесності та розвитку штучного інтелекту.

Даний захід спрямований на забезпечення у слухачів наступних результатів навчання:

знати основні принципи та норми академічної доброчесності, застосовувати їх у науковій та освітній діяльності;

розуміти положення та вимоги законодавства у сфері академічної доброчесності, інтерпретувати їх у контексті власної професійної діяльності;

виявляти потенційні ризики та можливості застосування штучного інтелекту з огляду на питання забезпечення академічної доброчесності;

бути активним учасником спільноти, що підтримує та розвиває принципи академічної доброчесності

Спікерами даного заходу були:

Іван НАЗАРОВ, д. юр. н., професор, заступник голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, доповідь:
«Проблеми застосування та вдосконалення законодавства щодо забезпечення академічної доброчесності»

Володимир БАХРУШИН, д.ф.-м.н., професор НУ «Запорізька політехніка», член Національної команди експертів з реформування вищої освіти, доповідь: «Навіщо потрібна академічна доброчесність?»

Євген НІКОЛАЄВ, директор Аналітичного центру «ОсвітАналітика» Університету Грінченка, доповідь:
«Актуальні виклики для академічної доброчесності на початку 2024 року»

Руслан КУЛИКОВСЬКИЙ, к.т.н., доцент, проректор НУ «Запорізька політехніка», доповідь:
«Генеративний штучний інтелект та академічна доброчесність. Світові тенденції»

Окрім самого вебінару, формат заходу передбачав опрацювання учасниками методичного матеріалу та проходження підсумкового тестування.

Дякуємо організаторам за корисну та змістовну інформацію!