Перший день ІV Міжнародної науково-практичної конференції

Перший день ІV Міжнародної науково-практичної конференції учених та студентів “Цифрова економіка як фактор інновацій та сталого розвитку суспільства”, яку проводить кафедра економічної кібернетики разом з провідними університетами України та Польщі.

Цікаві наукові доповіді власних досліджень спікерів та фахові дискусії підтвердили актуальність тематики нашої конференції. Було багато приємних спогадів нашої співпраці в часи очного проведення конференцій в Тернополі, Львові, Вінниці.
Обмінялися пропозиціями щодо нових наукових зустрічей на найближчий час.
А студенти отримали багато настанов та цікавих ідей для розвитку своїх наукових здібностей.
До заходу також долучилися стейкхолдери спеціальності 051 ЕКОНОМІКА, які поділилися власним практичним досвідом та знаннями у сфері бізнес аналітики.
Більше фото та інформації на фейбук-сторінці кафедри
Завтра, 8 грудня, ми продовжимо нашу конференцію. Приєднуйтеся! Будуть дуже цікаві доповіді запрошених спікерів, наших студентів, роботодавців.
Матеріали конференції та презентації спікерів будуть розміщені на сайті кафедри економічної кібернетики на сторінці Наукові конференції