Стажування студентів за програмою міжнародної академічної мобільності ERASMUS+”

Студенти спеціальності 051 ЕКОНОМІКА вже декілька років як відкрили для себе участь в програмі Erasmus. Відкрили, тобто зробили відомим те, що здавалося невідомим, далеким і, навіть, недосяжним.

Hrystya Bazyuta, взявши участь в програмі Erasmus+ у 2022 році, навчалася протягом семестру в Іспанії, в рамках обміну студентами.
Зараз Христина продовжила участь у міжнародних програмах обміну студентами та виборола можливість проходити стажування у Словаччині, в лізинговій компанії “ARVAL SLOVAKIA, s.r.o.” за програмою ERASMUS+ INTERNSHIP IN SLOVAKIA FOR TERNOPIL IVAN PULUJ NATIONAL TECHNICAL UNIVERSITY STUDENTS.
Ця програма націлена вже не на навчання, а на роботу. Це можливість отримати реальні навички роботи в міжнародній компанії і реальний стаж роботи, який ви зможете записати в резюме.
З її враженнями поділимося дещо пізніше.
Сподіваємося, що наші студенти активніше братимуть участь в програмі міжнародної мобільності, адже нові можливості завжди на краще!