Вистава до 300-річчя Григорія Савича Сковороди

Навчання на спеціальності Економіка – це не лише пари, але й інші види активності, зокрема, розвиток soft skills.

23 березня 2023 року студенти 1 курсу разом із доцентом кафедри Іриною Мартиняк відвідали допрем’єрний показ вистави “Вар Сава. Син Сави” в Тернопільському академічному обласному театрі актора і ляльки.
Вистава до 300-річчя Григорія Савича Сковороди – майстра не лише годинникових механізмів, але й людських душ! “Любов до мудрості”, безперервна самоосвіта, власне світобачення – це ті якості, які не втратили своєї актуальності в коловороті століть.
Навіть саме поєднання “ляльковий театр – Григорій Сковорода” – це виклик для глядача!
Дякуємо всьому творчому колективу Тернопільського академічного обласного театру актора та ляльки за таку унікальну можливість. А режисерові-постановникові Дмитру Татарінову за чудовий навколофілософський перформенс!