Зустріч гаранта освітньої програми “Економіка” зі здобувачами вищої освіти та викладачами

Перед початком весняного семестру, 8 лютого 2024 року, гарантом освітньої програми “Економіка” Оленою Берестецькою проведено зустріч із здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 051 “Економіка” та викладачами кафедри економічної кібернетики.

В результаті спільної зустрічі підбито підсумки осіннього семестру та обговорено ряд питань з організації освітнього процесу в новому навчальному семестрі:
📍схвалено введення в склад робочої групи ОПП “Економіка” 2024/2025 н.р. студентки групи ПК-31 Іванни Вахно
📍обговорено питання накопичення балів та критеріїв оцінювання відповідно до Положення про оцінювання здобувачів вищої освіти Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя;
📍акцентовано увагу про можливості проходження літньої практики за кордоном студентами 2-3 курсів та їх участі у Міжнародних проєктах ТНТУ;
📍підведено підсумки участі студентів у ІV Міжнародній конференції “Цифрова економіка як фактор розвитку суспільства” та наголошено на пошук актуальних тем для нових досліджень у наступних конференціях та ін.
Більше фото на фейсбук-сторінці кафедри