Зустріч зі стейкхолдерами

25 квітня 2023р. для наших студентів 4-го курсу, які вивчають дисципліну “Моделювання економіки”, доцентом кафедри економічної кібернетики Наталією Михайлівною Гарматій було організовано зустріч з керуючою відділенням Ощадбанку м. Тернопіль Іриною Вікторівною Ясінською.

Говорили не лише про моделі банківської системи, а й про основні вимоги до майбутніх фахівців і можливості працевлаштування в банківській сфері.
Студентам розкрито перспективу, адже розуміння і вміння застосувати інформаційні технології в роботі, а також знання іноземної мови є головними вимогами до претендентів на посади в банку.
Вчасні зустрічі з стейкхолдерами скорочують час на пошуки роботи, так як кожен розуміє, яким фахівцем має бути і знає до чого прагнути.