Зустрічі зі школярами у ТНТУ

Щотижня з 15 лютого ТНТУ проводить серію освітніх заходів для школярів. Так, 5 березня, старшокласники ТНВК ШПЛ №2 та ТЗОШ №26 ім. Д.Заплітного мали змогу відвідати лекції  викладачів кафедри економічної кібернетики, взяти участь у практичних заняттях та тренінгах, познайомитися з сучасними підходами до навчання.

Вони стали учасниками ділової гри з бізнес-комунікації та обговорювали результати дослідження “За експериментальний підхід до боротьби з бідністю”, що був запропонований у 2019р. і отримав нобелевську премію з економіки.

Запрошуємо усіх охочих долучитися до цікавих і пізнавальних заходів! Наші науковці та викладачі радо поділяться своїми знаннями та досвідом, розкриваючи таємниці прикладних інформаційних технологій, психології та економіки.

Кафедра економічної кібернетики та Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя запрошує учнівську молодь до захоплюючого світу науки та інновацій!