Economic Cybernetic

Проект “Decentralization Offering Better Results and Efficiency” (DOBRE) програми USAID

Викладачі кафедри економічної кібернетики к.е.н., проф. Іванна БАКУШЕВИЧ та к.е.н. Ірина МАРТИНЯК протягом 2018 року приймали участь у програмі підвищення кваліфікації у форматі навчального семінару, організованого експертами Краківського економічного університету в рамках проекту “Decentralization Offering Better Results and Efficiency” (DOBRE) програми USAID.

Навчання відбувалося в два етапи 18 – 20 квітня 2018 року та 11-12 вересня 2018 року у м. Тернополі на базі Тернопільського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.
Основна мета програми – сприяння обміну досвідом між НПП Польщі та України, розвиток та вдосконалення професійних компетенцій учасників (організаційних, педагогічних та комунікаційних) для більш ефективної професійної діяльності в сфері освіти.
Проект DOBRE спрямований на вдосконалення компетенцій у сфері підготовки фахівців для роботи у закладах державного управління, місцевого самоврядування та бізнесі. З огляду на можливості, які відкриває перед громадами реформа місцевого самоврядування, девізом семінару є «Децентралізація пропонує кращі результати і ефективність». Як зазначають представники проекту: «DOBRE допомагає новоствореним об’єднаним територіальним громадам (ОТГ) процвітати в новій децентралізованій системі місцевого самоврядування, оскільки вони беруть на себе відповідальність за вирішення власних проблем на рівні громад».
За результатами проведення семінару учасники отримали сертифікати підвищення кваліфікації від Краківського економічного університету.