Підвищення кваліфікації Ірини МАРТИНЯК

31 січня 2024 року доцент кафедри економічної кібернетики, к.е.н. Ірина МАРТИНЯК взяла участь у події, організованій Ukraine Global Faculty – лекції Чарльза К. Вайтхеда «Основи деривативів».

Завдяки використанню освітніх можливостей навчальних платформ, викладачі кафедри економічної кібернетики мають можливість постійно підвищувати рівень знань та вдосконалювати свою викладацьку майстерність, в т.ч. через он-лайн лекції від провідних світових економістів та науковців.

Чарльз Вайтхед

Професор Юридичної школи Cornell, директор Програми права, технології та підприємництва в Cornell Tech, співзасновник Інституту права, технологій та інновацій в Україні

Чарльз К. Уайтхед є випускником Майрона Тейлора, професором з ділового права в Корнельській юридичній школі, професором та засновником програми “Право, технологія та підприємництво” компанії Cornell Tech. Професор Уайтхед також є співзасновником Інституту права, технологій та інновацій в Україні. До вступу в академію професор Уайтхед представляв клієнтів у угодах по всьому світу та займав провідні юридичні та бізнес посади в сфері фінансових послуг в Нью-Йорку та Токіо, був керуючим директором Nomura Securities International, Salomon Brothers та Citigroup. Як академік, професор Уайтхед був науковим співробітником Колумбійській правовій школі перш ніж вступити до Школи права Бостонського університету у 2006 році та Корнельської школи права у 2009 році. Професор Уайтхед був першим іноземним експертом, який викладав у Школі права Пекінського університету та науковим співробітником Центру фінансових досліджень в Університеті Гете, Франкфурт. Він є єдиним американцем, який отримав почесну ступінь доктора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого в Харкові, Україна. Професор Уайтхед також працював юристом у Елсвор А. Ван Граафелянд, в апеляційному суді США.